• 16 listopada 2022
  • wyświetleń: 1186

Medale badmintonistów BKB SET na turnieju w Pszczynie

Kolejne medale przywieźli zawodnicy BKB SET Mazańcowice z turnieju Grand Prix Pszczyny w badmintonie. Zawody odbyły się 13 listopada.

Medale badmintonistów BKB SET na turnieju w Pszczynie · fot. BKB SET

W najmłodszej kategorii U9 Franciszek Kamiński uplasował się na trzecim miejscu. W kategorii U11 zwycięstwo odniosła Marlena Pudło. Podobnie w starszej kategorii U13 triumfowała Alicja Dubiel, tuż za nią uplasowała się Maja Paszek. Drugie miejsce wywalczył także Maksymilian Pawlik. Wśród najstarszych U15 bezkonkurencyjny był Michał Matlak wyprzedzając na podium kolegę Piotra Babicza.

Na turnieju dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy: Noemi Pawlik, Karolina Żadkiewicz, Paweł Żadkiewicz, Piotr Wojtyła, Zosia Wrzoł, Natalia Roehrich, Paweł Matysek, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z badmintonem.