Wiadomości

• 5 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 6196

[WIDEO] Górale pokonują u siebie Wisłę Kraków!

Zwycięstwem 2:0 zakończył się mecz w Lany Poniedziałek TS Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wisłą Kraków. Gole dla górali zdobyli Desley Ubbink i David Niepsuj.

Zapraszamy do obejrzenia pomeczowej konferencji. Mecz podsumowuje trener Wisły Peter Hyballa i drugi trener Podbeskidzia Kordian Wójs.

Pierwszy po dwutygodniowej przerwie mecz ligowy Górale rozpoczęli bardzo dobrze, od razu, od pierwszej minuty wysyłając sygnał, że zespół dobrze przepracował ten okres. Potwierdzenie tego na tablicy wyników mieliśmy już po 13 minutach gry. Desley Ubbink wdarł się pomiędzy obrońcami w pole karne Wisły, piłka trafiła pod nogi Maksymiliana Sitka, który trafił wprost w Lisa, ale do pustej już bramki piłkę dobił Ubbink!

Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć Wisła również próbowała odpowiedzieć, ale skutecznie broniło się Podbeskidzie i goście nie zagrozili poważnie bramce Peškovicia. Trener Hyballa już w pierwszej połowie przeprowadził jedną zmianę, w przerwie meczu zdecydował się na dwie kolejne, ale na nic się to zdało, bo tuż po wznowieniu gry Podbeskidzie podwyższyło!

Sierpina w swoim stylu popędził lewą stroną, pamiętamy takie akcje pomocnika Górali, po których decydował się na strzał z ostrego kąta, tym razem Sierpina zagrał w pole karne, tam strącił piłkę Biliński, a akcję wykończył mocnym strzałem David Niepsuj! Piłka otarła się jeszcze od obrońcy Wisły i wpadła do bramki.

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 2:0 (1:0)

Podbeskidzie: Pešković - Modelski, Janicki, Rundić - Niepsuj (75’ Danielak), Rzuchowski, Hora (71’ Tulio), Ubbink (77’ Miakushko), Sierpina - Sitek (71’ Frelek), Biliński (71’ Wilson)

Wisła: Lis - Szot (46’ Burliga), Frydrych, Radaković, Sadlok, Mawutor (30’ Kuveljić), Yeboah (71’ Błaszczykowski), Żukow, Savić, Carlos (46’ Starzyński), Forbes